Український оракул "Червона Калина"

Артикул:91439
Цена : 554 грн.
Материал: В комплекте колода в термоупаковке, книга на украинском и английском языках. Сами карты отпечатаны на бумаге 350г/м2 , покрыты матовой ламинацией, отдельные элементы (ягоды калины на рамке) выделены глянцевым цифровым лаком

Описание:

Перший український авторський оракул створений на базі популярного оракулу «Ленорман». Але вперше українською мовою (нарешті дочекалися!) та створений з українською ретельністю та майстерністю, бо якщо ви візьмете його до рук - вам вже не схочеться його відпускати!

Оракул Ленорман "Червона калина": Просвітництво через Українську Спадщину!


Ласкаво просимо у світ таємничого та загадкового мистецтва ворожіння за допомогою оракула Ленорман "Червона калина". Ця колода уособлює віртуозне поєднання магії та української культурної спадщини, надаючи унікальний спосіб набути розуміння свого минулого, сьогодення та майбутнього.


"Червона калина" – це 36 карт, кожна з яких переплетена з духом українських традицій, символів та образів. Вона є вікно в глибини минулого і дозволяє вам зазирнути у свій внутрішній світ, надаючи відповіді на питання, які можуть турбувати вас.


Кожна карта "Червона калина" є унікальним витвором мистецтва, натхненним фольклором, міфологією та народними віруваннями України. Візуальна естетика колоди тонко переплітається із символікою, що робить її не лише потужним інструментом ворожіння, а й джерелом натхнення для тих, хто цікавиться українською культурою.


Незалежно від того, чи є ви початківцем у мистецтві оракула чи досвідченим практиком, "Червона калина" надасть вам можливість розгадувати таємниці, осмислювати складні ситуації та знаходити шляхи до кращого майбутнього. Її глибокий символізм і тонка енергетика допоможуть вам набути ясності та напряму у своєму житті.


Різноманітні розклади та інтерпретації карт за допомогою цієї колоді дозволять вам зрозуміти різні аспекти вашого життя – від стосунків та кар'єри до духовного зростання та самопізнання. "Червона калина" стане вашим надійним супутником у світі оракульного мистецтва, допомагаючи вам розгадувати таємниці та створювати більш усвідомлений та гармонійний шлях до успіху та благополуччя.


Не пропустіть шанс поринути у світ "Червона калина" та відкрити для себе українську спадщину через призму магії та передбачень.

(067) 580 30 18
(044) 360 23 31
Время работы Время работы:
Пн-Сб 10:00-20:00
  Вс 10:00-19:00
Доставка

Доставка
по всему миру

online оплата

Удобная
оплата online

Мы откроем магию в каждом!
® 2012 г.
Мы откроем магию в каждом!
® 2012 г.